محاسبات سازه های فضاکار اصفهان

تجزیه و تحلیل اعتبار سنجی سیستم سازه فضاکار بر اساس مهارت های پیشرفته

فرم سازه فضاکار بیضوی،

خدمات فنی مهندسی و طراحی سازه فضاکار

خدمات فنی مهندسی و طراحی سازه فضایی

خدمات فنی مهندسی و طراحی سازه فضاکارتیم متخصص و مهندسین حرفه ای سازه فضایی اسپیس با تلاش و پشتکار خود توانسته اند در صنعت سازه فضایی با تهیه و ارائه یک نرم افزار سفارشی برای طراحی و تحلیل سازه فضایی گامی استوار در زمینه طراحی سازه فضایی بردارند.
خدمات سازه ای این نرم افزار بومی، فقط محدود به طراحی و مدلینگ هندسه سازه فضایی نیست.بلکه تمام نیاز های محاسباتی طراحی، آنالیز و بررسی واکنش های سازه ای، مختصات و مشخصات مواد مرود نیاز (متریال مصرفی) و هر آنچه تا مرحله تهیه نقشه های تولید یا شاپ خرپای فضاکار مورد نیاز است را پاسخگو است.
تیم ما ( اسپیس) با در اختیار داشتن تمام ابزارها و تجهیزات مدرن و پیچیده مهندسی، آماده پاسخگویی به خواسته های معماری و عمرانی ( ساختاری) انواع مشتریان خود است. بدیهی است این امکانات سازه ای ما را برای سازه های به مراتب پیچیده تر از منظر هندسی و معماری با هر  حجم و ابعادی مجهزتر ساخته است.

برنامه های نوشته شده توسط تیم مهندسی اسپیس که ما حصل سال ها تجربه و مهارت و دانش اندوزی در رابطه با سازه های فضاکار است، سبب شده اسپیس برای انجام وظایف خاص که منتج از تجزیه و تحلیل ساختاری یا آنالیز خرپای فضایی است، آماده باشد.

اسپیس با سرلوحه قراردادن استانداردهای مرجع و رسمی صنعت سازه فضایی، برای محاسبات بارگذاری سازه فضایی مطابق با مبحث ششم بارگذاری و نیز برای تحلیل سازه فضاکار ذیل آیین نامه نشریه ۴۰۰ مبادرت به ببرسی می نماید. بدیهی است همین فرایند، مقدمه تولید داده های متناسب با نقشه های تولید و نقشه های نصب و راه اندازی سقف شبکه خرپای فضایی است.

خاطر نشان می سازد تمام روند مذکور با ضریب اطمینان بالا و با سرعت و دقت در طول پروسه ساخت سازه فضاکار و طراحی آن لحاظ می شود.
تیم پشتیبانی حرفه ای اسپیس (ما) با تجربه نزدیک به دو دهه فعالیت خود، بصورت تمام وقت ( ۲۴ ساعته) آماده پاسخگویی یه نیازهای مشتریان گرامی است.

چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر یا اخذ پیشنهاد کارشناسان اسپیس بر اساس یافته ها و توصیه های حاصل از تجزیه و تحلیل انواع سازه های فضاکار هستید، با ما درتماس باشید.

ما می توانیم نظراتمان را در قالب پیشنهاد هایی شامل:

الف: پیشنهاد فرم معماری سازه فضاکار متناسب با خواسته و نیاز پروژه شما

ب: پیشنهاد مدل سازه فضاکار همسو با نیاز سنجی پروژه شما

ج: پیشنهاد برآورد اولیه قیمت سازه فضاکار برای پروژه

د: پیشنهاد زمان بندی فرایند صفر تا صد مشاوره، طراحی، تولید و اجرای سازه فضاکار پروژه شما

ه: پیشنهاد محاسبات سازه فضایی پروژه شما

و سایر مطالبات متناسب و مورد نیاز پروژه شما کارفرمای گرامی تهیه، تنظیم و تقدیم نماییم.

برای نیل با این مهم، لطفا هم اکنون با ما تماس حاصل بفرمایید. ۰۷ ۵۲ ۳۳۰ ۹۱۲ (۹۸+)  –  ۰۷ ۲۷ ۴۸ ۷۷ (۹۸۲۱+)

 

 

آتش سوزی از قاب فضایی

با توجه به مقاومت سازه های فضایی در برابر آتش باز هم می توان برای مقاوم تر کردن سازه فضایی  در برابر حرارت بیش از حد قسمت سطح  خارجی اجزای سازنده سازه فضاکار را با  اسپری رنگ UUM تایید شده برای مقاومت حداقل یک ساعت در بیشترین دمای و درجه گرمای آتش( نقطه ذوب )پوشش داده می شود.
در چنین مواردی، ساختارسازه فضایی طراحی شده است تا اندازه و ضخامت مطلوب هر عنصر در ساختار برای مقدار HP / A مورد نیاز را انتخاب کند که محدوده حرارتی به سطح مقطع عرضی برای رسیدن به حداقل امتیاز آتش سوزی ۶۰ دقیقه است.
اگر هیچ درجه خاصی از آتش مورد نیاز وجود نداشته باشد، ساختار طراحی شده به عنوان قاب فضای استاندارد به عنوان بار در هر پروژه مشخص و همچنین کدهای طراحی و رنگ UUM Certified intumescent رنگ پوشش داده شده است به عنوان توصیه شده توسط سازنده پوشش.