سازه های فضاکارمحاسبه و تولید سازه فضاکار عراق

طراحی و ساخت سازه فضایی قوسی عراق در شهر نجف اشرف بصورت کامل

خدمات مشاوره طراحی سازه فضاکار

خدمات مشاوره طراحی سازه فضاکار اسپیس نخستین و مهمترین مرحله از فرایند یک پروژه سازه فضایی است. بدون تردید طراحی سازه فضایی مقدم بر ساخت و اجرای سازه فضاکار است. ارائه خدمات مشاوره و طراحی سازه های فضایی توسط کادر فنی شرکت اسپیس در اولویت ارتباط با مشتریان گرامی است. پر واضح است صرف هرگونه هزینه (زمانی و مالی) در این مرحله سبب سرعت عملیات تولید و نصب در پروسه کل پروژه می شود.

پیشنهاد مشخص واحد مشاوره و طراحی سازه های فضایی تیم اسپیس به کارفرمایان ،پیمانکاران و مهندسان پروژه این است که با بهره گیری از خدمات مشاوره ای سازه فضاکار و سایر فرایند های مکمل همچون خدمات معماری سازه فضاکار و سیویل دارای بیزنس پلنی مفهومی و تفسیلی باشند تا در تمام مراحل ساخت و ساز سازه های فضاکار از راه حل های بهینه و مقرون به صرفه ( زمانی و مالی) بهره جویند .داشتن یک طرح سازه فضاکار به صورت یکپارچه که تمام فازهای مربوطه مذکور در آن به صورت مجزا اما پیوسته لحاظ شده است سبب انتخاب و تدقیق برترین و مطلوب ترین ایده سازه های فضایی می شود.

چنانچه شما کارفرمای گرامی علاقه دارید مدلی حرفه ای و همسو با منویات کمیسیون مشترک معماری-عمرانی-مالی و بهره برداری داشته باشید هم اکنون با واحد مشاوره طراحی سازه های فضاکار اسپیس تماس حاصل فرمائید.