سازه های فضاکار

تخقیق و پژوهش سازه فضاکار

تحقیق و پژوهش سازه فضاکار

تحقیق و پژوهش سازه فضاکار موضوعی مهم و حیاتی است. گروه سازه فضاکار اسپیس با درک این مهم، از سال ۱۳۸۵ اقدام به تاسیس و راه اندازی واحد تحقیق و پژوهش سازه های فضاکار بصورت کاملا خودایستا و مجزا از تیم اسپیس نمود، تا محققان، پژوهشگران و علاقمندان به دانش سازه های فضایی گرد هم آمده و ضمن تبادل اطلاعات و دانش خود در زمینه خرپاهای سه بعدی، کانونی متمرکز بر روی طرح ها و ایده های نوین اسپیس باشند.

داشتن سلسله مطالعات هدفمند و پیوسته پیرامون ساختارهای فضایی و سیستم سقف های مشبک فضایی، اسپیس را بر آن داشت تا ضمن ایجاد سیستمی پویا در راستای اهداف بلند مدت اسپیس، جایگاهی برای تبادل آخرین یافته های تحقیقی و پژوهشی اندیشمندان و دانشمندان این حوزه باشد.

امروز پس از سالهای متمادی تلاش در این زمینه، اسپیس توانسته جمعی از دوستداران اسپیس فریم را درکنار خود داشته باشد، تا ضمن همفکری با یکدیگر، از دیدگاه های تازه و جالب و جذاب نواندیشان سازه های فضایی برخوردار باشد.

بی شک همیشه حضور در جمع های دانش دوست و اندیشمند می تواند محل مناسبی برای تضارب آرا و بروز و ظهور اندیشه های نو و بکر و اصیل در هر حوزه از دانش و علوم شود و اسپیس برخود می بالد که توانسته میزبان نشست های تخصصی سازه های فضاکار بوده و همواره در فرآیند توسعه دانش سهمی هر چند اندک داشته باشد.

بر کسی پوشیده نیست که امروزه داشتن سقف هایی بزرگ با کمترین میزان استفاده از ستون میانی مورد استقبال کارفرمایان بوده و این خواسته همواره با توجه به مسائلی نظیر: وزن سبک سازه ها، برخورداری از نور مناسب، داشتن زیبایی خاص، پایداری و مقاومت و استحکام سازه، برخورداری از  فرم های متنوع چلیک، تخت، گنبد، هرم، شیبدار و غیره تقاضای بازار و صنعت ساحتمان است.

بدیهی است در این میان اندیشه های جوان و نو می تواند سبب بروز و ظهور ایده های ناب و منحصر بفرد در کنار صرفه اقتصادی و زمانی پروژه های ساختمانی شود. دپارتمان تحقیق و توسعه اسپیس مفتخر است در این راستا تلاشهای در خور توجهی نموده که علاقمندان به این حوزه می توانند برای تبادل یافته های خویش با سایر صاحب نظران و پژوهشگران اسپیس با ما در تماس باشند.

سازه های فضاکار

طرح توسعه سازه فضاکار,شرکت سازه فضاکار,تحقیق سازه فضاکار

 

مشاوره طراحی سازه فضاکار

مشاوره طراحی سازه فضاکار

مشاوره طراحی سازه فضاکار

مشاوره طراحی سازه فضاکار تیم اسپیس توسط دفتر فنی سازه اسپیس ارائه می شود.

امروزه که تمام کارفرمایان و معماران در جستجوی بهترین ایده معماری و سازه هستند تا بتوانند ساختمانی زیبا و منحصر بفرد بسازند، مشاوره طراحی سازه های فضاکار اسپیس SPACE می تواند پاسخی شایسته به این نیاز باشد.

مشاوره طراحی سازه فضاکار

xvhpd shci tqhdd,xvhpd shci tqh;hv,طراحی سازه فضایی,طراحی سازه فضاکار

 

اگر به دنبال قیمت سازه فضاکار مناسب برای پروژه ساختمانی خود هستید.

اگر به سازه ای فلزی ایمن و مقاوم فکر می کنید.

اگر از سوله صنعتی خسته شده اید و سقف فضایی را مطلوب می دانید.

اگر در طراحی سازه خود احساس کرده اید به نرم افزار طراحی سازه های فضایی نیاز دارید.

اگر پیگیر شرکت های مجری سازه فضاکار هستید.

اگر سازه های مشبک فضایی اسپیس را می پسندید.

اگر مدلسازی سازه فضاکار برایتان سخت است.

اگر قیمت اجرای سازه های فضایی برای شما مهم است.

اگر وزن هر متر مربع سازه فضایی برای شما حائز اهمیت است.

همه و همه آنچه در بالا گذشت از مشاوره طراحی اسپیس فریم شروع می شود.

مگر می شود در انتظار سازه سبک (سوله سبک)، سقف فضایی ارزان، سقف سازه فضاکار سه لایه زیبا، سازه های مشبک فضایی سبک در جستجوی شرکت های سازه فضایی در ایران بود و به موضوع مشاوره و طراحی خرپای فضاکار اهمیت نداد.

لطفا هم اکنون با ما ( SPACE ) برای مشاوره تماس حاصل فرمایید.

۰۷ ۵۲ ۳۳۰ ۹۱۲ (۹۸+) – ۰۷ ۲۷ ۴۸ ۷۷ (۹۸۲۱+)