طراحی و نصب سازه فضایی

طراحی و نصب سازه های فضایی

طراحی و نصب سازه فضایی، شرکت طراحی سازه فضایی اسپیس شهلایی

 

طراحی و نصب سازه فضایی

 

طراحی و نصب سازه فضایی توسط دفتر فنی مهندسی اسپیس با نرم افزارهای طراحی و محاسباتی ویژه آن مورد بررسی و انالیز دقیق کارشناسان مجموعه قرار می گیرد.

طراحی و نصب سازه فضایی اسپیس در دو مقوله جداگانه اما وابسته به یکدیگر پیگیری می شود. طراحی و نصب سازه فضایی در بخش نخست به موضوع نیاز سنجی و امکان سنجی پروژه سقف سازه های فضایی مربوط می شود. طراحی سازه فضایی در این مرحله با ترسیم مقدماتی و آنالیز ابتدایی سقف خرپای فلزی سه بعدی آغاز می شود و پس از آن وارد فاز بارگذاری و تحت بررسی دقیق بارهای وارده قرار می گیرد.

 

طراحی و نصب سازه فضایی در فرآیند مذکور مورد توسط نرم افزارهای طراحی و محاسباتی ویژه اسپیس که بر اساس سال ها تجربه بدست آمده است به صورت خاص مورد ارزیابی قرار گرفته و بعد از اخذ پاسخ های مثبت و استاندارد پروسه طراحی و محاسباتی سازه فضاکار برای هماهنگی و کسب نظر نهایی ناظر یا مشاور کارفرمای محترم ارسال می شود.

طراحی و نصب سازه فضایی ارجاع شده به کارفرمای محترم که از سوی مرجع طراحی سازه های اسپیس بصورت خاص در نظر گرفته شده است، پس از اخذ تاییدیه نهایی برای استخراج نقشه های شاپ سازه فضایی و طراحی اتصال های سازه فضایی به واحد فنی مهندسی اسپیس ارجاع داده می شود و در این مرحله با دقت هر چه بیشتر تک تک اتصال های سازه های فضایی و نقشه های تولید سازه فضایی تهیه و تدوین می شود.

 

طراحی و نصب سازه فضایی در  بخش های مختلف: 

 

طراحی و نصب سازه های فضاکار با تهیه و تدوین نقشه های شاپ لوله ها با ارائه شناسنامه کامل فنی المان ها.

طراحی و نصب سازه فضایی با در نظرگرفتن نقشه های شاپ گوی ها که حاوی اطلاعات دقیق تعداد و میزان سوراخ های مورد نیاز گوی ها است.

طراحی و نصب سازه های فضاکار بر اساس نقشه خوانی اکیپ نصب و مونتاژ سازه فضایی به نحوی که در آن المان ها و گوی ها دسته بندی شده و و ضمن مشخص نمودن جهت جغرافیایی دقیق آن ها، جانمایی قرار گیری المان ها و گوی ها در تمام لایه های سقف اسپیس فریم اعم از لایه زیرین سازه فضایی و لایه میانی یا فوقانی خرپای سه بعدی به وضوح نمایش داده شده است.

طراحی و نصب سازه های فضایی با ملاحظات مدققانه از منظر عدم تداخل سوراخ های گوی یا عدم درگیری لوله ها در پیرامون گوی ها و نیز تدقیق در انتخاب بهینه ابعاد گوی و پیش بینی سوراخ های مورد نیاز برای خروجی یا ساپورت های احتمالی زیرسازی های پوشانه های سقفی یا دیواری خرپای فضایی و در نهایت تیپ سازی گوی ها و صحت سنجی نهایی آن ها.

طراحی و نصب سازه فضایی با در نظر گرفتن تیپ بندی لوله ها (المان ها) در پلان بافت یا نصب سازه فضایی.

طراحی و نصب سازه فضاکار بر اساس طول برش نهایی المان و آلارم در صورت وجود پرت با در نظر گرفتن لوله های استاندارد شش متری.

طراحی و نصب سازه فضایی در فرآیند نهایی خود شامل متره و برآورد دقیق تک تک اوزان و میزان مصالح مصرفی با رعایت آخرین تغییرات قیمت متریال مصرفی است که به واحد بازرگانی اسپیس کمک می نماید که آخرین قیمت به روز شده خود را در اختیار مشتریان سازه فضایی قرار دهد.

طراحی، تولید و نصب سازه های فضایی موضوع اصلی فعالیت اسپیس بوده و چنانچه شما مخاطب گرامی تمایل به آموزش طراحی سازه فضایی، آموزش مدل سازی سازه فضایی یا بارگذاری سازه فضایی در سپ در کنار سایر نکات آموزشی و اجرایی طراحی و نصب سازه فضاکار هستید، پیشنهاد می کنیم هم اکنون با دفتر فنی مهندسی اسپیس تماس برقرار نموده و با ما در ارتباط باشید.

مفتخر به همراهی شما هستیم

با تشکر

دفنر فنی اسپیس

 

 

 

 

.

 

 

 

4 پاسخ
  • stuck-co
   stuck-co گفته:

   سلام و وقت بخیر جناب نصراللهی
   ان شاالله به زودی در خصوص اسکای لایت نیز مطلب خواهیم داشت.
   باتشکر از همراهی شما
   روابط عمومی اسپیس

   پاسخ
 1. محمدرضا ناییج پور
  محمدرضا ناییج پور گفته:

  سلام وقت بخیر
  گروه ساختمانی ادیما در حال ساخت برج‌مسکونی ادیما در شمال کشوره که از نظر ارتفاع بلند ترینه
  هسته میانی ساختمان بیضی شکل هست که قصد داریم خرپا فضایی کار کنیم
  ۰۹۱۱۳۹۷۴۷۴۱

  پاسخ
  • stuck-co
   stuck-co گفته:

   سلام و سپاس از بذل توجه شما
   همکاران واحد بازرگانی فروش با مجموعه شما هماهنگی های لازم را به عمل آورده اند.
   با تشکر
   روابط عمومی اسپیس

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *